FILMY Z REALIZACJI
Aktualności

XXV edycja Wiosennego Spotkania Ciepłowników za nami – zobacz relację z wydarzenia!

Nasza firma, jak co roku wzięła udział w największym spotkaniu branży ciepłowniczej w Polsce, organizowanym przez BMP. Na stoisku INSTAL-FILTER SA, przedstawiciele naszej firmy spotkali się z Klientami i odpowiadali na pytania, dotyczące wyboru optymalnych technologii oczyszczania spalin – cechujących się maksymalną skutecznością i minimalnymi kosztami eksploatacji. 

Tegoroczne Wiosenne Spotkanie Ciepłowników w dużej mierze dotyczyło tematyki odsiarczania spalin oraz budowy instalacji do redukcji innych związków szkodliwych emitowanych przez kotły w celu spełnienia wytycznych zawartych w Konkluzjach BAT. Prezentując swoje produkty i rozwiązania, rozmawialiśmy o technologiach odsiarczania z reaktorem fluidalnym i mechanicznym, a także o instalacjach odpylania kotłów rusztowych.

Dziękujemy Państwu za spotkania i merytoryczne rozmowy.

Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem w zakresie instalacji oczyszczania powietrza w ciepłownictwie i energetyce. Wierzymy, że przekazana wiedza pomoże Państwu w wyborze INSTAL-FILTER SA jako najlepszego dostawcy instalacji neutralizacji i odpylania.

« powrót