FILMY Z REALIZACJI

Branże

Katalogi do pobrania

Hutnictwo i odlewnictwo

W INSTAL-FILTER SA pracują eksperci w zakresie odpylania hut i odlewni z zanieczyszczeń stałych i gazowych. Gwarantujemy profesjonalne podejście i najlepsze rozwiązania techniczne dla konkretnych problemów, z jakimi zmagają się Klienci w tych segmentach przemysłu. Oferujemy kompleksowe wsparcie – od projektu, przez produkcję, po montaż i serwis.

 Pobierz PDF

Energetyka i ciepłownictwo

Energetyka i ciepłownictwo to branże, dla których firma INSTAL-FILTER SA posiada szeroki wachlarz urządzeń. Poczynając od najprostszych odpylaczy mechanicznych, stosowanych do odpylania niewielkich kotłów rusztowych aż do zaawansowanych technologii służących do neutralizacji związków szkodliwych zawartych w spalinach.

 Pobierz PDF

Cement, wapno, kruszywa

Pracownicy INSTAL–FILTER SA uczestniczyli w realizacjach inwestycji dla największych producentów cementu, wapna i kruszyw w Polsce oraz poza jej granicami. Wszystkie wykonane przez nas instalacje uzyskały bardzo wysoką ocenę u inwestorów. Wysoką skuteczność uzyskujemy dzięki autorskim technologiom oraz urządzeniom własnej produkcji.

 Pobierz PDF