FILMY Z REALIZACJI

Damy Twojej firmie więcej niż oczekujesz

INSTAL-FILTER SA - przemysłowe systemy ochrony powietrza

Nowoczesne przedsiębiorstwo ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na Świecie, które są projektowane dla indywidualnych potrzeb naszych odbiorców.

Ponad 25-letnie doświadczenie kadry inżynierskiej i setki referencji w zakresie instalacji odpylania, filtracji i neutralizacji zaowocowało powstaniem organizacji posiadającej pełne zaplecze służące do kompleksowego i na najwyższym, światowym poziomie rozwiązywania problemów związanych z ochroną powietrza w dowolnej branży przemysłu.

Aktualności

25-29.06 2019 GIFA 2019

25-29.06 2019 GIFA 2019

Za nami najważniejsze wydarzenie branży odlewniczej i metalurgicznej w tym roku. Niewątpliwie organizatorzy udowodnili, że impreza w Dusseldorfie to światowy lider targów tej branży.

Czytaj więcej
Sukces w Lubinie!

Sukces w Lubinie!

Na terenie Zakładów Górniczych Lubin należących do KGHM Polska Miedź S.A. uruchomiona została nowoczesna instalacja oczyszczania spalin. Inwestorem była spółka z Grupy Kapitałowej KGHM - „Energetyka” sp. z o.o. Wiosenna aura pozwoliła na uroczyste zaprezentowanie instalacji szerszemu gronu znamienitych gości. Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele Zarządu oraz Menadżerowie Projektu INSTAL-FILTER SA.

Czytaj więcej
Projekt współfinansowany z Funduszy Unijnych

Projekt współfinansowany z Funduszy Unijnych

INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza SA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich – Wdrożenie do produkcji kompaktowej, modułowej technologii oczyszczania spalin przemysłowych.

Czytaj więcej